En İyi SMOK Pod Sistemi 2024


SMOK , yeni vaping teknolojilerinde araştırma ve geliştirmeye sürekli adanmış, birinci sınıf bir e-sigara üreticisidir. Pod sistemlerinin popülaritesinin artmasıyla birlikte birçok vape üreticisi bu tür bir cihazı üretmeye başladı. SMOK istisna değildir. Onlar ettik  epeyce söndürüldü yüksek kaliteli pod sistemlerini yıllardır. 


En İyi Smok Pod Sistemi

SMOK bölmesi sisteminin büyük bir hayranıysanız ve en iyi SMOK bölmesi sisteminin ne olduğunu merak ediyorsanız , doğru yere geldiniz. Göz önünde bulundurmanız için bazı öneriler sunmak üzere 2019’da en iyi SMOK kapsül sistemlerinin bu listesini bir araya getirdik .


Tüm bu notu Lütfen pod sistemleri bu sayfada listelenen zaten dikkatle incelenmiş ve elde eğitimli ve deneyimli vapers tarafından kullanılmak, taşınabilirlik, lezzet ve buhar kalitesi kolaylığı esas alınarak test edilen Cennet Hediye blog Takımı , emin onlar olabilir yapmak Size eşsiz bir vaping deneyimi yaşatır.


Dünyanın önde gelen vape cihazı tedarikçisi olan Heaven Gifts Team , her zaman dünya çapındaki gazetelere en iyi hizmeti sunmaya kendini adamıştır ve bugüne kadar mevcut en yeni ve en iyi vape cihazlarını bilmelerini ummaktadır. Bu nedenle, buradaki en iyi vape cihazları hakkında sık sık makaleler yayınlıyoruz.


Daha fazla uzatmadan, 2019'da pod elektronik sigara için en iyi SMOK pod sistemi listemiz geliyor .


1.  SMOK RPM 40W

SMOK RPM40W son pod sistemidir Smok . Güzel parlak ekranı, iyi batarya ömrü ve harika lezzet üretimi sayesinde en iyi SMOK pod sistemi listemizde en üst sırada yer alıyor .


SMOK RPM 40W Pod Sistemi ölçen  99mm ile 25mm ile 25mm ve öncelikle son derece portatif Çinko-Alaşımlı yapılır ve el gerçekten rahat hisseder. 1500mAh'lık bir şarj edilebilir pil ve akıllı IQ-R Yonga Seti ile güçlendirilmiş olan bu şık kapsül sistemi, ateşleme hızını ultra düşük 0,0015'lere düşürerek mükemmel bir pil ömrü ve ultra hızlı bir ısıtma süresi sağlayabilir .


Ayrıca, 0,96 ″ ” TFT ekran ile gelen  SMOK RPM 40W Pod Sistemi sezgisel bir ateşleme düğmesi, iki ayar düğmesi,  4.5ml maksimum meyve suyu kapasitesi, yan doldurma sistemi, alt bobin yükleme yöntemi,  MicroUSB Port ve güvenlik koruma tonları içermektedir. alçak gerilim koruması, kısa devre koruması ve 8 s kesme koruması gibi özellikler. 


En İyi Smok Pod Sistemi

Şimdiye kadar kullandığım en iyi Smok pod sistemi . Bu bakla sistemi küçük ve sağduyulu ve pil ömrü harika, her yerde dolaşmak için mükemmel!


SMOK RPM 40W'nın Artıları ve Eksileri 


Artıları 

Gerçekten güzel yapılı

Büyük e-sıvı kapasitesi

Güzel parlak ekran

Fantastik pil ömrü

İnanılmaz lezzet

Son derece taşınabilir

Eldeki rahat hissediyor

Süper kullanımı kolay

Mükemmel renk seçenekleri


Eksileri 

Manuel hava akımı ayarı iyi olurdu

2.  SMOK NORD 15W

SMOK NORD 15W enstantane 2 listemizde nokta iyi SMOK pod sistemi harika inşa kalitesi ve p sayesinde owerful performans.


Bu zarif pod sistemi tedbirler  94 mm ile 30mm tarafından 18.8mm çok kompakt ve cebe ve rahat el hissediyorum vardır. Uzun ömürlü by 1100mAh şarj edilebilir pil,  SMOK NORD maksimum watt çıkış atma yeteneğine sahip 15W ve destekler direk voltaj bazlı çıktı. T onun pod sistemi ile uyumludur  0.6ohm (alt Ohm deneyimi için optimize edilmiş) Nord Mesh Coil ve 1.4ohm (MTL deneyimi için optimize edilmiş) Nord Düzenli Bobin. 


Ayrıca, yan bölme sistemi SMOK ile birlikte  3 mi E-suyu kapasitesi ve tek bir tuşla ateşleme mekanizmasını, özellikleri a  LED ışık batarya göstergesi, ergonomik kavisli ağızlık,  MicroUSB Liman şarj sistemi propreitary manyetize bağlantısı ve birçok güvenlik koruma işlevleri gibi  8 saniye kesme koruması, kısa devre koruması ve düşük voltaj uyarısı.


En İyi Smok Pod Sistemi

Bu bakla vape şimdiye kadar denedim en iyi bakla sistemlerinden biridir. Başka hiçbir şeye benzemez… Bence Breeze'den daha iyi ve JUUL'dan daha iyi.


SMOK NORD 15W'nin Artıları ve Eksileri 


Artıları 

1100 mAh batarya kapasitesi

Kompakt ve cepte

Rahat el hissediyorum

Harika lezzet üretimi

Hem MTL hem de DTL bobinleri

Uygun dolum sistemi

İyi buhar üretimi

Güzel kısıtlayıcı akciğer çekilişi

3 ml e-likit kapasitesi


Eksileri 

Likit seviyelerini izlemek zor

Kapatılmazsa cebinizde ateş eder

3.  SMOK NOVO 2 25W

SMOK NOVO 2 25W alır 3 listemizde nokta iyi Smok pod sisteminden Mesh Pod dan, kendi küçük boyutları nedeniyle büyük bir pil ömrü ve güzel lezzet ve buhar. 


Orijinal NOVO yükseltilmiş yorumuyla olarak  SMOK NOVO 2 Pod Sistemi Çinko alaşımlı yapılır ve tedbirlerin  88.3mm tarafından 24.5mm tarafından 14.5mm demektir, NOVO 2 biridir en taşınabilir bölmeler sistemleri bugün. Bir ile, yanında ben ntegrated 800mAh şarj edilebilir pil sunan gücünü, pil ömrü bu küçük pod sistemi şaşırtıcı harika!


Buna ek olarak, SMOK NOVO 2 Pod Sistemi iki bölmeyle birlikte gelir:  1.0ohm Mesh Pod ve 1.4ohm MTL Pod ve bir  LED pil ömrü gösterge ışığı, ergonomik bir ağızlık, 2  mL kapsül kapasitesi, yan doldurma sistemi, itme yuvası modülü bağlantısı , alt MicroUSB Portu ve 8s fazla mesai, kısa devre koruması ve düşük voltaj koruması gibi birçok güvenlik koruma özelliği  .


En İyi SMOK Pod Sistemi

Bu SMOK'tan büyük bir pod sistemi. Kesikli ama küçük değil. Doldurulması ve gizlenmesi kolaydır. Bir satın almak gerekir ve pişman olmayacaksınız.


SMOK NOVO 2 25W'nin Artıları ve Eksileri 


Artıları 

Mükemmel batarya ömrü

Sızıntı Yok

Mesh Pod'dan harika lezzet ve buhar

Kullanımı gerçekten kolay

Küçük boyutlu

Bölmeler iyi tasarlanmış

Ateş hızlı

Para için olağanüstü değer

Hem MTL hem de Alt Ohm vaping yapacak


Eksileri 

Reçine tasarımları bazı renklerde biraz çirkin

E-sıvı seviyesini görmek zor


4. SMOK Infinix

SMOK Infinix yer alıyor 4'üncü listemizde iyi SMOK pod sistemi mükemmel lezzet, sade, şık tasarımı ve büyük yapım kalitesi sayesinde.


Ölçüm 110mm ile 12,5 ile 11 mm , SMOK INFINIX bir taşınabilirlik kombinasyonu ve kolay kullanımı gereksizdir. Ayrıca, entegre ile 250mAh şarj edilebilir pil sunan güç,  SMOK INFINIX pod sistemi iyi bir pil ömrü sunmak ve sadece alarak düzenli bir USB portu üzerinden hızla şarj edebilirsiniz 25 dakika tamamen boşalmış bir durumdan tahsil edilecek.


Ek olarak, bu doldurulabilir kapsül sistemi , 16W maksimum voltaj çıkışı, doğrudan voltaj bazlı çıkış, çekmeli aktive ateşleme mekanizması, bir LED ışıklı pil göstergesi, yatay bobinli atomizer, önleyici mıknatıslanmış bağlantı ve güvenlik koruma özellikleri tonlarını içeren 2 ml meyve suyu kapasitesi ile birlikte gelir.  olarak  8 saniye kesme koruması, kısa devre koruma ve düşük gerilim uyarı.


En İyi SMOK Pod Sistemi

Bu benim en sevdiğim doldurulabilir kapsül sistemi . Güzel, mükemmel boyut, pürüzsüz vurur, pil bütün gün dayanır ve bakla değiştirmeyi ve doldurmayı kolaylaştırır.


SMOK Infinix'in Artıları ve Eksileri 


Artıları 

Güzel tasarım

Rahat ve gizli

Kullanımı basit, dolumu kolay 

Mükemmel lezzet

İyi bulutlar üretimi

Sağlam yapı kalitesi

İyi pil ömrü

Hızlı şarj (25 dakika)

Geçiş şarjı


Eksileri 

Zincir vaping eğer sık ​​sık şarj etmek zorunda kalacak


5. SMOK Rolo Badge 

SMOK Rolo Badge diğerine kalite pod sistemidir Smok bu listede yer hak ediyor.


Ölçüm 73.3mm ile 50 mm ile 12 mm , SMOK ROLO Rozet Ultra Taşınabilir Sistem bir görsel çarpıcı kalkan gibi tasarım. Entegre by 250mAh şarj edilebilir pil, SMOK Rolo Badge maksimum watt çıkış sağlayabilir 16W ve destekler direk voltaj bazlı çıktı.


Buna ek olarak, bu eşsiz kapsül sistemi  2 ml'lik bir e-meyve suyu kapasitesine sahiptir ve çekme etkinleştirilmiş ateşleme mekanizması, bir LED ışıklı pil göstergesi, doldurulabilir kapsül sistemi, yatay bobinli atomizer,  8 saniye kesme koruması, kısa devre koruması, alçak gerilim uyarısı, MicroUSB Port şarj sistemi ve özel manyetik bağlantı.


En İyi SMOK Pod Sistemi

Bu gerçekten iyi bir cihaz. Renk harika ve beraberlik gerçekten harika. Ayrıca elinize gerçekten çok yakışır ve iyi bir batarya ömrüne sahiptir.


SMOK Rolo Badge'nin Artıları ve Eksileri 


Artıları 

Kaliteli üretim

İyi boğaz hit

İyi lezzet

Geçiş şarjı

İyi pil ömrü

Kullanımı kolay

Temizlemesi kolay

Taşınabilir


Eksileri 

Çok vape yaparsanız sık sık doldurmanız gerekir.

Gerçekten de ne kadar suyunun olduğunu göremezsin

6. SMOK MICO 26W

SMOK MICO 26W AIO Pod Sistemi alır 6 listemizde yer iyi SMOK pod sistemi onun iyi pil & pod ömrü, sağlam bina kalitesi ve harika bir tadı sayesinde. 


Bu  her-bir kapsül sistemi önlemler  56.3mm ile 46.5mm ile 14.8mm ve iyi kaliteli malzeme (çinko alaşımı) yapılır. Ayrıca, güç sağlayan entegre bir 700mAh şarj edilebilir pil ile bu  SMOK MICO 26W iyi bir pil ömrüne sahiptir ve doğrudan voltaj bazlı çıkışı destekler.


Ek olarak, akıllı LED ışıklı bir pil göstergesine sahip olan pod sistemi, 1,7 ml meyve suyu kapasitesiyle birlikte gelir ve aktive edici ateşleme mekanizması, eşsiz çok renkli reçine panelleri, zarif parlak kaplama,  Açma / Kapama açma / kapatma düğmesi, doldurulabilir bölme sistemi içerir ergonomik olarak kavisli bir ağızlık,  MicroUSB Port şarj sistemi, özel manyetik bağlantı ve birçok güvenlik koruma özelliği.


En İyi SMOK Pod Sistemi

Bu SMOK kapsül sistemini seviyorum . Benim vape suları örgü bobinleri ile gerçekten iyi tadı. Gerçekten çok ince ve avucunuzun içine sığacak. Zincirli vaping yapıyorsanız, batarya tüm gün dayanacaktır.


SMOK MICO 26W'nın Avantaj ve Dezavantajları 


Artıları 

Doldurmak kolay

İyi lezzet

Kullanımı çok basit

Muhteşem reçine tarzı tasarım

Çok hafif

Oldukça hızlı şarj süresi

İyi buhar üretimi

Sızıntı Yok

İyi fiyat


Eksileri 

USB bağlantı noktası tabanda

Ayarlanabilir hava akımı yok

Sonuç 

2019 yılında vaping için en iyi SMOK pod sistemi listemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz ve beğeneceğinizi umarız. Eğer bu liste, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilmeniz için en iyi SMOK pod sistemini bulmanıza yardım edebilirse çok mutlu oluruz.


Bununla birlikte, bugünlerde SMOK'un birkaç bakla sistemi ürettiğini itiraf etmeliyiz ve listemizde bazı harikaları kaçırabiliriz. Bu nedenle, SMOK’ten herhangi bir yüksek kalitede pod sistemi kullandıysanız ve bunları bizimle paylaşmak istiyorsanız, bize bildirmek için aşağıdan bir yorum yapmaktan çekinmeyin ve hemen bu listeye ekleyelim! Tekrar teşekkürler!